W grupie korzystniej

Ubezpieczenie skierowane jest do grupy pracowników oraz wszelkich innych grup formalnych (związki zawodowe, spółdzielnie itp.).

Minimalna liczba pracowników konieczna do zawarcia umowy ubezpieczenia to 5 osób związanych formalnie z zakładem pracy (ubezpieczającym).

Jeśli chcesz wykupić grupowe ubezpieczenie na życie dla swojego przedsiębiorstwa, zgłoś się do multiagencji Socha Consulting z siedzibą we Włocławku. Otrzymasz najlepszą obsługę ubezpieczeniową w zakresie ubezpieczeń grupowych. Twoi pracownicy otrzymają dokładnie to, na czym im zależy. Dzięki nam Twoja spółka będzie miała najlepsze ubezpieczenie grupowe na życie dla pracowników. Obsługuję spółki, przedsiębiorstwa, instytucje z Włocławka i okolic.
Z naszą pomocą Twoje ubezpieczenie grupowe na życie będzie najkorzystniejsze.

Zakres ubezpieczenia

Ubezpieczenia grupowe obejmują:

- grupowe ubezpieczenie na życie,
- grupowe pracownicze programy ubezpieczeniowe,
- grupowe ubezpieczenie zdrowotne,
- grupowe ubezpieczenie wyjazdów służbowych.
Korzyści dla każdego

Gwarantuję profesjonalną obsługę. Zadbam o Twoje oczekiwania. Przygotuję dla Państwa najkorzystniejsze na rynku ubezpieczenia grupowe na życie dla pracowników.

Dojeżdżam do klienta – Włocławek i okolice – a także prowadzę obsługę posprzedażową zawartych ubezpieczeń.

Jest mi niezmiernie miło tworzyć ubezpieczenia na miarę potrzeb i wymagań naszych Klientów. Rozumiemy, że w każdym momencie życia mamy różne potrzeby, doświadczenia, plany i marzenia. Dlatego wciąż jesteśmy otwarci na propozycje.

Grupowe ubezpieczenie na życie stało się istotnym elementem w procesie human resources, wyrażania stosunku firmy do pracownika.

Korzyści odniosą wszyscy, pracodawca, związki zawodowe, ale przede wszystkim pracownik i jego rodzina.