Wybierz mądrze

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, jako multiagencja przeanalizujemy dla Państwa ofertę dostępnych rozwiązań w tym obszarze i dobierzemy odpowiedni produkt. Tanie OC nie zawsze znaczy najlepsze. Dokładamy należytej staranności w analizie dostępnych ofert, które będą posiadały odpowiedni zakres świadczeń. Dobre ubezpieczenia komunikacyjne dają ochronę w szerokim zakresie ryzyk.

Zakres ubezpieczenia

Ubezpieczenia komunikacyjne obejmują:
– ubezpieczenie OC/AC,
– ubezpieczenie Assistance,
– NNW kierowcy i pasażera,
– ubezpieczenie szyb,
– ubezpieczenie ochrony zniżek,
– ubezpieczenie bagażu,
– ochrona prawna,
– Zielona Karta (poza UE).


Ubezpieczenie szyte na miarę

Nasza szeroka oferta ubezpieczeń komunikacyjnych zapewni Ci pełen wachlarz ochrony w każdej trudnej sytuacji. Oferujemy obowiązkowe ubezpieczenia OC, a także AC, NNW, Assistance, ubezpieczenie od utraty zniżek i wiele innych.
Kompleksowa ochrona dla kierowcy, osób przewożonych oraz pojazdu.
AutoCasco dopasowane do Ciebie. Pełna ochrona m.in. od kradzieży, wypadku, szkody parkingowej, podpalenia, zalania czy wandalizmu.
Nie czekaj na ostatnią chwilę z wyborem OC, AC, NNW oraz Assistance.

Jeśli mieszkasz we Włocławku i okolicach umów się na spotkanie, na którym poznam Twoje potrzeby w zakresie ubezpieczania komunikacyjnego i na ich podstawie, przeanalizuję oferty towarzystw ubezpieczeniowych by móc przedstawić najlepsze rozwiązania w tym zakresie. Zapraszam do skorzystania z oferty multiagnecji Socha consulting, w której czeka na Ciebie duży wybór polis komunikacyjnych.

Izabela Socha – ubezpieczenia komunikacyjne Włocławek