Polisa dopasowana do Ciebie

Jeśli cenisz sobie niezależność to indywidualne ubezpieczenie na życie jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twoich bliskich. W odróżnieniu od grupowych ubezpieczeń na życie, indywidualne polisy życiowe nie mają gotowych pakietów, a ryzyka, od jakich Klient chce być ubezpieczony - wybiera sobie samodzielnie. W zależności od stylu życia, Twojego zawodu czy też obciążeń genetycznych Klient ma możliwość wyboru ubezpieczenia się od takich ryzyk, których najbardziej się obawia.


Zabezpiecz bliskich

Polisa indywidualna jest również doskonałym produktem ubezpieczeniowym dla posiadaczy kredytu np. hipotecznego, którzy chcą zabezpieczyć nie tylko współmałżonka na wypadek swojej śmierci, ale również pokryć zobowiązania wobec banku. Jeśli chciałbyś zabezpieczyć się na wypadek poważnych zachorowań czy uszczerbków na zdrowiu na sumy dużo wyższe niż w przypadku grupowych ubezpieczeń na życie - skorzystaj z indywidualnych ubezpieczeń na życie, które przygotuje dla Ciebie multiagencja ubezpieczeniowa Socha Consulting.

Bądź gotowy

Każdy z nas może znaleźć się w szpitalu z powodu poważnej choroby lub nieszczęśliwego wypadku. Dobrze, jeśli nie musimy martwić się o środki na leczenie, rehabilitację czy potrzeby najbliższych.
Warto mieć wsparcie finansowe, które zapewni Tobie i bliskim spokój w kryzysowej sytuacji. Ubezpieczenie na życie to bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich najbliższych.
Na podstawie Twoich oczekiwań przeanalizuję informacje z najlepszych towarzystw mających w swojej ofercie ubezpieczenia na życie.

Czas to najważniejsza waluta

Kontaktując się ze mną możesz liczyć na szybkie:
- przedstawienie oferty,
- podpisanie nowej umowy ubezpieczenia,
- udzielenie pomocy w zakresie skompletowania niezbędnych dokumentów,
- pomoc w formalnościach związanych z wypowiedzeniem umowy ubezpieczenia
- zawiadomienie o zbliżającym się terminie ubezpieczenia.
Zakres ubezpieczenia

Ubezpieczenia na życie obejmują:

- ubezpieczenie w razie wypadku, choroby, inwalidztwa oraz śmierci,
- kompleksowa ochrona na wypadek nowotworu,
- połączenie ochrony ubezpieczeniowej z możliwością inwestowania środków.

Masz pytania?

Zastanawiasz się jak wybrać najlepsze ubezpieczenie na życie? Mieszkasz we Włocławku lub jego okolicach? Skorzystaj z pomocy Socha Consulting.