Bezpieczny wypoczynek

Planujesz wyjazd na narty? Sporty zimowe niosą ze sobą ryzyko kontuzji lub uszczerbku zdrowia, przypadkowego najechania na innego uczestnika stoku lub uszkodzenia sprzętu. Pamiętaj o ochronie przed skutkami wyrządzonymi osobom trzecim (zniszczenie sprzętu, uszczerbek na zdrowiu).








Wypoczywaj beztrosko

Nie pozwól aby Twój wypoczynek zakłóciły skutki zdarzeń losowych. Ubezpieczenie podróżne to nieodłączny element każdej podróży. Koniecznie trzeba się w nie zaopatrzyć. Odpowiednio dobrany produkty ubezpieczeń turystycznych pozwoli wyjechać na wakacje bez obaw o dodatkowe koszty. W razie jakichkolwiek nieprzewidzianych zdarzeń podczas podróży – czy to związanych z problemami zdrowotnymi, czy z kradzieżą albo utratą dokumentów – można liczyć na fachowe wsparcie towarzystwa ubezpieczeniowego i pokrycie nieprzewidzianych kosztów.

Ubezpieczenia podróżne szyte na miarę

Jak wybrać ubezpieczenie podróży służbowej? Jesteś delegowany do pracy zagranicą? Pomyśl o ochronę podczas wykonywania swoich obowiązków.

Jeszcze nie znalazłeś polisy turystycznej dla siebie? Zapewnij sobie i swoim najbliższym poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji – także podczas urlopu.

Multiagencja ubezpieczeniowa Socha Consulting przygotuje dla Ciebie optymalne produkty ubezpieczeniowe.

Ubezpieczenia osobowe obejmują:
- ubezpieczenie wyjazdów turystycznych,
- ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Świadczę usługi na terenie Włocławka oraz okolic. Planujesz wypoczynek zagranicą?

Zaplanujmy wspólnie ochronę Twojego wypoczynku.