Szybki dostęp do opieki zdrowotnej

Dołącz do grona Polaków, którzy zdecydowali się na dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.

Marzy Ci się dostęp do specjalisty w przeciągu kilku dni? W ramach dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego będziesz miał dostęp do kompleksowej diagnostyki. Rozważając decyzję o wykupieniu dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego, sprawdzamy różne oferty, porównujemy koszty, ale także i korzyści, które wynikają z posiadania takiej polisy. Oczywiście oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych różnią się od siebie, ale łączy je pewna grupa zalet.

Ubezpieczenie dopasowane do Ciebie

Z Socha Consulting otrzymasz ubezpieczenie zdrowotne dostosowane do swoich potrzeb. Wybór ubezpieczenia zdrowotnego na miejscu u klienta. Ubezpieczenia zdrowotne Włocławek i okolice.

Ubezpieczenia zdrowotne:
- Prywatne Ubezpieczenie Zdrowotne (pakiety ambulatoryjne i szpitalne).


Polisy leczenia ambulatoryjnego

W ramach tego wariantu gwarantowane są wizyty u lekarza rodzinnego oraz specjalistów w prywatnych placówkach medycznych mających podpisane umowy z wybranym ubezpieczycielem. W pakiecie będą też wszelkie szczepienia, badania oraz zabiegi niewymagające hospitalizacji.
Polisy leczenia szpitalnego

Mieszkanie lub dom to najważniejsze miejsce w życiu. To tutaj odpoczywasz, to ono zapewnia Ci schronienie i poczucie bezpieczeństwa w tym coraz szybciej pędzącym świecie. Dlatego tak ważna jest ochrona tego miejsca. Socha Consulting wspólnie z najlepszymi towarzystwami mającymi w swojej ofercie ubezpieczania majątku, przygotuje najlepszy parasol ochronny. Twój dom/mieszkanie wymaga solidnej ochrony ubezpieczeniowej.